به مناسبت درگذشت استاد خلیل عمرانی

 

این روح که میل رفتن از تن دارد          در هر نفسی زمزمه با من دارد

با دلهره در گوش دلم می گوید               هر آمدنی همیشه رفتن دارد ...

 

 

 

/ 17 نظر / 26 بازدید
نمایش نظرات قبلی
پگاه قاسمی

سلام چه دیر فهمیدم از دست دادن استاد مهربانی ها رو... دلم برای استاد تنگ شده بود، در اینترنت دنبال عکسش بودم که چهره ی آسانی اش را روی پارچه ای سیاه دیدم و ... به شما و تمام دوستان نسل مرواریدی م تسلیت می گم. به امید دیدار مجدد، برقرار و شاد باشید.

نرده ها

سلام . خداوند به همه غزل یتیمان صبر بدهد. امید که نسل مروارید نسل سپیدرویان شعر باشند.

آزاده خان زاده

سلام و درود خدمت دوستان نسل مروارید من نیز به نوبه خود غم از دست دادن استاد گرانقدر را خدمت تمام دوستان و خانواده محترمش تسلیت عرض میکنم .

نرگس خلیلی فر

سلام دوست عزیز نمی دونم شما همون دوست عزیزی هستید که در انجمن شعر باران در شهر اردکان عضو بودید یا نه اما اگر ایشون هستید خوشحال میشوم به وبلاگ من بیایید نرگس خلیلی فر دوست قدیمی شما خاطرتان هست؟ مفرد مذکر غایب پس کی مفرد مذکر حاضر تسلیت غم جانکاه

منو بارون

سلام داداش.. این رباعی اونقدر واسم اشناس که اشکمو دراورد. یادمه از یزد که اینوواسم اس کردی. هی یادش بخیر

حسن آذری

گاهی لازم است نقشه را از وسط تا بزنم آذربایجان بیفتد روی خلیج فارسی تبریز خوب شود وُ بندر ترکی برقصد گاهی هم باید نقشه را از شرق به غرب تابزنم خراسان را بفرستم به پابوس آهوان کردستان با شعر تازه ای،که ازترس آتش، ازارتفاع افتاده است در وبلاگم "سپیده دمی که بوی لیمو می دهد" به روز شده ام با احترام و افتخار دعوت می شوید به خوانش و گفتگو.

آسان نشر

دوست عزیز از شما دعوت می شود تا با کمک امکان نشر جهانی آثار هنری ارزشمند ایرانی آسان نشر، موسیقی، فیلم و کتاب های خود را در آمریکا و اروپا منتشر و آنها را در شبکه فروش معتبر بین المللی به همه علاقه مندان در سراسر جهان عرضه نمایید. با احترام آسان نشر تسهیلات نشر جهانی www.asanashr.com